Agent Ibrahimovicia: Zlatan jest stworzony do gry w Premier League

Piłka nożna
Agent Ibrahimovicia: Zlatan jest stworzony do gry w Premier League
fot.PAP/EPA

Agent Zlatana Ibrahimovicia Mino Raiola stwierdził, że przeprowadzka szwedzkiego napastnika do jednego z angielskich klubów jest możliwa. Sam Ibrahimović wyznał ostatnio, że bierze pod uwagę pozostanie w Paris Saint-Germain, dlatego sytuacja dotycząca „Ibry” robi się coraz bardziej interesująca.

Kontrakt Ibrahimovicia z PSG wygasa już latem 2016 roku. - Nie ukrywam, że chciałbym zobaczyć go w Premier League. Jestem zdania, że z jego siłą, umiejętnościami, techniką, a także stadionami z fantastyczną atmosferą i przeżywaniem futbolu, tamtejsza gra jest dla niego wręcz stworzona. Idealnie wpasowałby się w brytyjski styl. Jednak sytuacja jest trudna, ponieważ Zlatan po raz pierwszy chce stać się wolnym zawodnikiem. Może więc przebierać w ofertach i każdego dnia zastanawiać, co chce robić dalej – relacjonował wieloletni agent Ibrahimovicia Mino Raiola.

 

Powiało klasycznym Balotellim (WIDEO)

Zlatan otrzymał wiele ofert, ale jeszcze nie zdecydował, którą wybierze. Czy może trafić do Anglii? Jest taka szansa, ponieważ będzie wolnym agentem i z pewnością są kluby zainteresowane jego usługami. Wciąż też realne jest jego pozostanie we Francji. Naprawdę nie wiem, co się w końcu stanie – mówił Raiola.

Raiola zapewnił, że doświadczony Szwed nie opuści klubu ze stolicy Francji w styczniu. - Z pełną świadomością mogę powiedzieć, że Ibra pozostanie w PSG do końca sezonu. Chce być w zespole, a drużyna chce go zatrzymać. Łączy go silna relacja z klubem - przekonywał kibiców PSG włoski agent.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze