Fabiański snajperem! Polak blisko gola na Old Trafford! (WIDEO)

Swansea Łukasza Fabiańskiego co prawda przegrało na Old Trafford z United 1:2, ale Polak w piątej minucie doliczonego czasu gry prawie zdobył bramkę! Zabrakło dosłownie centrymentrów.

Polak wpadł w pole garne, wyskoczył do piłki zagrywanej z rzutu rożnego i uderzył głową minimalnie obok bramki Davida De Gei. Zobaczcie sami:

Boruc The Hero! Polak obronił rzut karny! (WIDEO)

Fabiański pierwszego gola puścił dopiero w 48. minucie, kiedy po znakomitej wrzutce Ashleya Younga, najmniejszych szans nie dał mu Anthony Martial. W 71. minucie wyrównał co prawda Gylfi Sigurdsson, ale po chwili za sprawą Wayne'a Rooneya było już 2:1.

Za sprawą zwycięstwa United wskoczyło na piąte miejsce w tabeli, Swansea natomiast tuż przed strefą spadkową - zespół Polaka zajmuje pozycję numer 17.