Gostomski w legendarnym szkockim klubie!

Piłka nożna
Gostomski w legendarnym szkockim klubie!
fot. Cyfrasport

Maciej Gostomski, występujący ostatnio w Lechu Poznań, podpisał półroczny kontrakt z Rangers FC. 27-latek, któremu z początkiem roku 2016 kończyła się umowa z mistrzem Polski, miał kilka innych propozycji, m.in. z Holandii, lecz ostatecznie wybrał Szkocję.

Gostomski w tym sezonie rozegrał zaledwie dwa spotkania w barwach ”Kolejorza” i niezadowolony pozycją w klubie z Wielkopolski  postanowił zmienić otoczenie. Działacze zespołu z Bułgarskiej chcieli zaoferować mu nowy kontrakt, lecz zawodnik odmówił. W grudniu odbył testy w Glasgow i po mimo innych ofert wybrał przeprowadzkę na Wyspy Brytyjskie.

 

Transfery: Jędrzejczyk do Legii, Żyro do Anglii. Wzmocnienie Atletico!


Rangers FC to jeden z najbardziej utytułowanych szkockich klubów. Na swoim koncie ma m. in. 54 mistrzostwa kraju oraz 33 puchary Szkocji. Jednak w 2012 roku ekipa z Ibrox Stadium, z powodów finansowych została zdegradowana do czwartej ligi. W związku z tym zmieniła również nazwę z Glasgow Rangers na obecną. Nowy klub Polaka jest liderem zaplecza szkockiej Premier League i zapewne zrobi wszystko, by powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej.

 

 

Maciej Gostomski oficjalnie zawodnikiem RangersFC!!

Posted by Fabryka Futbolu on 3 stycznia 2016
IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze