Biegler przed Euro 2016: Trzech Polaków czekają badania

Piłka ręczna

Finalizujemy naszą długą drogę, którą rozpoczęliśmy październiku 2012 roku. Moi zawodnicy mają jeszcze szansę, aby pokazać się przed zbliżającymi się mistrzostwami. Dla nas wszystkich to wielkie wydarzenie – powiedział na konferencji prasowej przed styczniowym Euro trener reprezentacji Polski Michael Biegler.

Do rozpoczęcia Euro 2016 w Polsce pozostały już niespełna dwa tygodnie. Przez najbliższe dni biało-czerwoni będą trenowali w Tauron Arenie Kraków, która będzie głównym obiektem mistrzostw. W niedzielę odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenera Michaela Bieglera.

 

Michael Biegler o...

 

… rozwoju reprezentacji:

 

Finalizujemy naszą długą drogę, którą rozpoczęliśmy październiku 2012 roku. W moich oczach drużyna w tym okresie osiągnęła dobre wyniki, rozwinęła się. W grupie na mistrzostwach świata w Hiszpanii grała bardzo dobrze, podobnie było w eliminacjach do ME w Danii. Od marca 2013 roku ten zespół żyję nową filozofią gry – tak było na Euro w Danii i Mundialu w Katarze.

 

Syprzak: Nasza mieszanka wybuchowa wypali!

 

… zdrowiu zawodników:

 

Moi zawodnicy mają jeszcze szansę, aby pokazać się przed zbliżającymi się mistrzostwami. Chciałbym, aby konkurencja na niektórych pozycjach wciąż trwała. Jak wyglądają kwestie zdrowotne? W tej chwili Rafał Przybylski ma problemy z okiem i z naszym lekarzem uda się do specjalisty. Michał Jurecki ma małe kłopoty z kolanem. Do treningu musimy wprowadzać go bardzo spokojnie, ale o niego się nie martwię. Natomiast Andrzej Rojewski w poniedziałek przejdzie badania w Warszawie.

 

… rywalach na Euro:

 

Wiemy dokładnie czego możemy oczekiwać od naszych przeciwników, czyli Serbii, Macedonii i Francji. Wszystkie te reprezentacje mają podobny sposób gry. Musimy się na to przygotować.

 

Wszystkie wypowiedzi Michaela Bieglera na konferencji prasowej zobacz w materiale wideo.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze