Już 9 stycznia w hali RCS w Lubinie dojdzie do dziesiątej, jubileuszowej gali Fight Exclusive Night. Konsekwentnie włodarze organizacji stawiają zarówno na K-1 i MMA. W karcie walk nie zabraknie zawodników, którzy mieli już okazję wystąpić na poprzedniej gali w Lubinie – Marcina Zontka oraz Pawła Biszczaka, a kolejne występy dla FEN zaliczą również Paweł Kiełek, Rafał Błachuta czy Adam Golonkiewicz.

 

FEN 10: Dzień z życia Pawła Kiełka (WIDEO)

 

Prezes organizacji Paweł Jóźwiak w studiu Punchera opowie o organizacji zbliżającego się wydarzenia, liczbie sprzedanych biletów i podsumuje poprzedni rok, a zawodnicy Paweł Biszczak oraz Adam Golonkiewicz uchylą rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o ich przygotowania do gali Fight Exclusive Night 10.

 

Nie zapominamy o fanach pięściarstwa. Już 22 stycznia odbędzie się pierwszy mecz Rafako Hussars Poland w nowym sezonie ligi World Series of Boxing. Rywalem Husarii będą Caciques Venezuela. W tegorocznych rozgrywkach polska drużyna zostanie wzmocniona zawodnikami z zagranicy, a pierwsze zmiany będziemy mogli dostrzec już podczas inauguracyjnego spotkania w Pruszkowie.

 

Zawodnicy Husarii wrócili już do treningów po krótkiej świątecznej przerwie i szlifują formę w hali Torwaru w Warszawie. Sztab szkoleniowy, z trenerem Zbigniewem Raubo na czele, niedługo ogłosi, których zawodników zobaczymy podczas pierwszego spotkania. W jakiej formie znajdują się polscy pięściarze? O szczegółach przygotowań i zmian personalnych w zespole Rafako Hussars Poland opowie prezes drużyny Jarosław Kołkowski.

 

Transmisja magazynu Puncher od godziny 20:00 w Polsacie Sport News! Puncher Extra Time tylko na Polsatsport.pl zaraz po zakończeniu części telewizyjnej!

 

Prowadzący Mateusz Borek

 

Goście – boks: Janusz Pindera, Jarosław Kołkowski.

Goście – MMA i K-1: Paweł Jóźwiak, Adam Golonkiewicz oraz Paweł Biszczak.