KSW 34: Kułak vs. Jewtuszko na Torwarze!

Sporty walki
KSW 34: Kułak vs. Jewtuszko na Torwarze!
fot. KSW

Aslambek Saidov, Krzysztof Kułak i Maciej Jewtuszko już niedługo wrócą do okrągłej klatki KSW! Trójka byłych mistrzów federacji pojawi się na gali KSW 34, która odbędzie się 5 marca na warszawskim Torwarze.

Były mistrz Federacji w wadze półśredniej Aslambek Saidov (17-4, 4 KO, 4 Sub) spróbuje podtrzymać passę zwycięstw, które kolekcjonuje od utraty tytułu w 2014 roku. 31-letni reprezentant Berkutu Arrachion Olsztyn w lutym rozbił w rewanżu Rafała Moksa, a w październiku znokautował Brazylijczyka Samuela Quito na gali w Moskwie.

 

TOP 10 nokautów w MMA/K-1
 
W kategorii półśredniej swoje osobiste niesnaski wyjaśnią pierwszy w historii KSW mistrz w wadze średniej Krzysztof Kułak (26-14-2, 5 KO, 14 Sub) oraz do niedawna posiadacz tytułu w limicie do 70 kilogramów Maciej Jewtuszko (11-3, 6 KO, 5 Sub). Zarówno „Model” jak i „Irokez” nie ukrywają publicznie, że prywatne animozje są dla nich dodatkową motywacją do zwycięstwa w tym pojedynku.
 
KSW wraca po dwóch latach na warszawski Torwar aż z trzema walkami o tytuł mistrza KSW. Dzięki imponującym występom podczas niedawnej KSW 33 w Krakowie, dużo szybciej niż się spodziewano do okrągłej klatki powrócą dwaj niekwestionowani mistrzowie: król wagi ciężkiej Karol Bedorf oraz pierwszy w historii czempion w kategorii piórkowej Artur „Kornik” Sowiński. W Warszawie wystąpi także Tomasz Narkun.

Informacja Prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze