Dziś IG walczy w finale kwalifikacji Challenger Series

E-sport
Dziś IG walczy w finale kwalifikacji Challenger Series
@IlluminarGaming

Zawodnicy Illuminar Gaming rozegrają dziś finałowe spotkanie otwartych kwalifikacji Challenger Series EUNE z węgierskim Wonder Stag e-Sports. Spotkanie rozpocznie się już o godzinie 19:30.

Po wczorajszym zwycięstwie nad czeskim Fraternitas, nasi rodacy występujący w barwach Illuminar Gaming zakwalifikowali się do finału otwartych kwalifikacji Challlenger Series EUNE. Ekipa Creatona zmierzy się w nim z węgierskim Wonder Stag e-Sports. Oba zespoły zapewniły już sobie bezpośredni awans do kolejnej, decydującej fazy eliminacji – stawką dzisiejszego spotkania, będzie zatem lepsze rozstawienie w drabince kwalifikacyjnej.

 

Zwycięzca meczu finałowego, w kolejnej fazie rozgrywek zmierzy się z jednym z „spadkowiczów” z poprzedniego sezonu Challenger Series. Formacja, która zajmie drugie miejsce, będzie musiała zmierzyć się z przegranym finału otwartych kwalifikacji Challenger Series EUW. Przykładową drabinkę kolejnej fazy podaną przez RIOT Games, publikujemy poniżej.

 

Przykladowa_drabinka_CS_quali

(Przykładowa drabinka drugiej fazy kwalifikacji Challenger Series - Źródło: RIOT Games)

 

Podobnie jak poprzednie spotkania, tak i dzisiejszy mecz będziecie mogli śledzić na oficjalnym kanale Illuminar Gaming w serwisie Twitch.tv. Rozgrywkę komentować będzie znany z e-sportowego studia Polsat Sport News duet - Filip "Testree" Mątowski oraz Arkadiusz "Radjolog" Popiel – początek transmisji już o 19:30!

Marcin Kilar
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie