illuminarGaming wygrywa 2016 EUCS Open Qualifier!

E-sport
illuminarGaming wygrywa 2016 EUCS Open Qualifier!

Polski zespół illuminarGaming z Kubonem i Creatonem w składzie pokonał węgierską drużynę Wonder Stag e-Sports 2-0 i wygrał cały pierwszy etap kwalifikacji do europejskich rozgrywek Challenger Series.

Pierwsza gra to w pierwszej kolejności pokaz zaufania do własnych umiejętności w wykonaniu Creatona i Mystiquesa. Polskie duo (w tym meczu jako Miss Fortune i Alistar) nie pozostawiło złudzeń nie tylko węgierskiemu bot lane'owi, ale też całej drużynie Wonder Stag e-Sports. Przebojowy występ IG został zwieńczony w 29 minucie udanym przejęciem wzmocnienia barona i łatwo wygranym teamfightem w dżungli węgierskiego zespołu.  

 

Creaton zdobywa First Blooda!

Posted by Illuminar Gaming on 6 stycznia 2016

 

W drugiej grze Creaton ponownie wybrał Miss Fortune i jego drużyna ponownie wygrała ze znaczącą przewagą. W 16 minucie gry illuminarGaming zabiło całą drużynę przeciwną i rozpoczęła bieg po ostateczne zwycięstwo. Stan 10–3 był sporą zasługą bardzo dobrych ultimatów Creatona i świetnego Tabasko grającego jako Elise. W 21 minucie gry polscy zawodnicy mieli już 10 000 sztuk złota przewagi, więc wynik spotkania był już przesądzony. Pięć minut później Creaton i spółka pewnie zakończyli mecz numer dwa i całą serię finałową. 

 

Wygrywamy otwarte eliminacje do Challenger Series jako jedyni bez przegranej mapy!

Posted by Illuminar Gaming on 6 stycznia 2016

 

Ekipa illuminarGaming już wcześniej wywalczyła sobie miejsce w kolejnym etapie kwalifikacji, ale zwycięstwo w dzisiejszym meczu pozwoli rozpocząć go z lepszego miejsca. Fani drużyny mogą być spokojni – przed decydującą fazą kwalifikacji do Challenger Series największe gwiazdy zespołu są w znakomitej formie. W następnym etapie drużyna będzie miała także oficjalnego zmiennika. Do składu IG dołącza Krzysiek 'Bakuazan' Chęciński. O tym kiedy zostanie rozegrany następny mecz drużyny trenowanej przez Veggiego dowiemy się już wkrótce.  

 

Skład illuminarGaming:

  • Jakub "Kubon" Turewicz – top
  • Wojciech "Tabasko" Kruza – jungla
  • Sebastian "niQ" Robak – mid
  • Jakub "Creaton" Grzegorzewski – ad carry
  • Patryk "Mystiques" Piórkowski – support
  • Krzysiek "Bakuazan" Chęciński - sub
  • Fryderyk "Veggie" Kozioł – trener
Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze