Finał ELEAGUE Road to Vegas: Polacy w walce o tytuł!

E-sport
Finał ELEAGUE Road to Vegas: Polacy w walce o tytuł!
@ELEAGUE

Już dziś w Las Vegas, zostanie rozegrany finał ELEAGUE Road to Vegas. W ostatecznej batalii o 50 000 dolarów zobaczymy naszych rodaków z Lounge Gaming, którzy wywalczyli sobie miejsce w finale turnieju. Czy „miasto grzechu” będzie szczęśliwe dla Polaków? Mecz z OpTic Gaming rozpocznie się już dziś około godziny 21:30.

Szpero i spółka, czyli polska formacja na co dzień reprezentująca barwy Lounge Gaming jest już w USA, gdzie powoli przygotowuje się do dzisiejszego spotkania finałowego. Polacy zaskakująco zapewnili sobie awans do finałów w kwalifikacjach internetowych, gdzie okazali się najlepsi wśród wszystkich uczestników z Starego Kontynentu. Jako reprezentanci europejskiej sceny Counter-Strike: Global Offensive powalczą dziś o 50 000 dolarów znajdujących się w puli nagród.

 

Przeciwnikami Polaków będą gracze OpTic Gaming, którzy jeszcze jako Conquest zapewnili sobie udział w finale. Północnoamerykańska formacja wygrała kwalifikacje internetowe w swoim regionie, dzięki czemu będą reprezentować scenę NA podczas dzisiejszego finału w Las Vegas.

 

Dla Polaków, którzy ostatnimi czasy ponownie sięgnęli po Mikołaja "mouz" Karolewskiego, jest to jedna z nielicznych okazji do udowodnienia fanom i ekspertom, że w dalszym ciągu należą do jednych z najlepszych drużyn CS:GO na świecie. Zwycięstwo w Las Vegas z pewnością pozwoliłoby Polakom nabrać większej wiary w własne umiejętności i być może, zaowocowałoby to występem na którymś z tegorocznych turniejów rangi Major.

 

 

Finał ELEAGUE Road to Vegas
Lounge Gaming    vs.    OpTic Gaming
     
Data: 07.01 - Godzina: 21:30 - Tryb: BO3 - Stream: FACEIT TV

 

 

Spotkanie finałowe zaplanowano na godzinę 21:30. Mecz zostanie rozegrany w trybie Best of Three (BO3 – przyp. red.), zaś zwycięzcy zgarną aż 35 000 dolarów z całej puli nagród (przegrana formacja musi zadowolić się „tylko” 15 000 dolarów – przyp. red.). Spotkanie będziecie mogli śledzić na oficjalnym streamie z turnieju.

Marcin Kilar

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze