Freeze w składzie Renegades

E-sport
Freeze w składzie Renegades
@Renegades

Były mid laner Copenhagen Wolves dołącza do drużyny Renegades. Czech będzie reprezentował barwy drużyny amerykańskiego LCS wraz z między innymi Crumbzzem i Alexem Ichem.

Po tym jak CW spadło z europejskiej ligi LCS po zajęciu ostatniego miejsca nie wszyscy ze starej drużyny zostali spisani na straty. Frezee grający jako ADC prezentował się solidnie i zakończył letni split z KDA w wysokości 4.04.

 

"Zawsze chciałem spróbować gry w Ameryce, ponieważ to coś zupełnie nowego" – mówi Ales Knezinek. - "Nowa kultura, nowy kraj, nowi gracze do pokania i zdominowania. Już nie mogę się doczekać."

 

Freeze zastąpu Ritchiego "Intense" Ngo, który grał dla Renegades w Challenger Series i Ainslie "maplestreeta" Wylie, który pomógł drużynie zakwalifikować się do LCS. Nowy ADC będzie występował na dolnej alei wraz z Marią "Remillą" Creveling – pierwszą kobietą w LCS, która zmieniła swój nickname na Dreamcatcher

 

O tym czy nowemu Renegades uda się sięgnąć snów dowiemy się już wkrótce. Amerykańska drużyna pierwszy mecz rozegra już 16 stycznia przeciwko Team Liquid.

 

Skład Renegades:

  • Oleksii “RF Legendary” Kuziuta
  • Alberto “Crumbz” Rengifo
  • Alexey “Alex Ich” Ichetovkin
  • Ales "Freeze" Knezinek
  • Maria “Dreamcatcher” Creveling
Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze