"Jestem zachwycony tym, że Atom i k0u znajdą się w składzie drużyny na następny sezon" – główny trener drużyny David Alonso Vicente powiedział w oświadczeniu prasowym – "Obaj zawodnicy są bardzo obiecujący i dostarczą szeregu umiejętności potrzebnych by dobrze prezentować się w LCS. To będzie niepowtarzalne wyzwanie dla całego sztabu trenerskiego".

 

Reszta składu pozostaje niezmieniona w porównaniu do tego z końca letniego splitu w 2015 roku. Issac "PePiiNeRO" Flores, Adrian "Adryh" Perez i Oskar "GODFRED" Lundstorm będą występować w Giants Gaming w nadchodzącym sezonie. Były top laner Jorge "Werlyb" Casanovas i były jungler Federico "Fr3derick" Lizondoa zostali usunięci z drużyny 13 grudnia ubiegłego roku.

 

 

Nowy top laner drużyny ma za sobą już doświadczenia w meczach na najwyższym poziomie. K0u grał w takich składach jak Cloud0 Eclipse, Ninjas in Pyjamas i Gamers2. Ostatnio przelotnie występował w drużynie NA LCS o nazwie Vortex.

 

Giants Gaming dołączyło do EU LCS na początku 2015 w turnieju rozszerzającym. Zakończyli zmagania na szóstym miejscu podczas letniego sezonu zasadniczego i odpadli w ćwierćfinale rozgrywek playoff ulegając w ćwierćfinale H2k Gaming.

 

Z tą właśnie drużyną (ale w nowym, odmienionym składzie) drużyna Giants Gaming zmierzy się 14 stycznia w swoim pierwszym meczu wiosennego splitu EU LCS.