Na oficjalnej stronie organizacji, ukazał się krótki wywiad udzielony przez naszego rodaka, w którym Mateusz jednoznacznie stwierdza, że „będzie ciężko pracował, aby stać się jednym z najlepszych top lanerów”. Kikis opowiada również o swoich nowych partnerach z zespołu, współpracy z nowym trenerem (w G2 Esports rolę tą pełni Youngback – przyp. red.) i oczekiwaniach co do nowego sezonu. 

 

Nie ma znaczenia na której linii gram. Kocham tę grę i będę starał się z całych sił, niezależnie od tego na której pozycji występuje. Europejska scena nigdy nie była znana z dobrych top lanerów (czego nie można powiedzieć o junglerach czy mid lanerach), więc będę się starał to zmienić. Jestem pewien swoich umiejętności i mimo, iż być może nie było tego widać na początku, będę ciężko pracował, aby stać się jednym z najlepszych top lanerów. - Mateusz "Kikis" Szkudlarek w wywiadzie dla G2 Esports.

 

Nasz rodak, który w pod koniec ubiegłego sezonu LCS Europe opuścił szeregi Unicorns of Love, miał spory wkład w awans ekipy G2 Esports do rozgrywek League Championship Series 2016. Wraz z nowym sezonem i wprowadzonymi zmianami w drużynie, nasz rodak dotychczas brylujący jako jungler, będzie pełnił rolę top lanera w swoim zespole. Pełny wywiad z Mateuszem znajdziecie na oficjalnej stronie zespołu.

 

Źródło: G2Esports.com