Kikis: Będę ciężko pracował, aby stać się jednym z najlepszych top lanerów

E-sport
Kikis: Będę ciężko pracował, aby stać się jednym z najlepszych top lanerów
@RIOT

Zaledwie tydzień dzieli nas od rozpoczęcia wiosennego splitu League Championship Series 2016 Europe – najbardziej profesjonalnych rozgrywek League of Legends na Starym Kontynencie. W zespole G2 Esports, który zapewnił sobie awans do tych elitarnych zmagań, Mateusz „Kikis” Szkudlarek ponownie występował będzie na górnej alei.

Na oficjalnej stronie organizacji, ukazał się krótki wywiad udzielony przez naszego rodaka, w którym Mateusz jednoznacznie stwierdza, że „będzie ciężko pracował, aby stać się jednym z najlepszych top lanerów”. Kikis opowiada również o swoich nowych partnerach z zespołu, współpracy z nowym trenerem (w G2 Esports rolę tą pełni Youngback – przyp. red.) i oczekiwaniach co do nowego sezonu. 

 

Nie ma znaczenia na której linii gram. Kocham tę grę i będę starał się z całych sił, niezależnie od tego na której pozycji występuje. Europejska scena nigdy nie była znana z dobrych top lanerów (czego nie można powiedzieć o junglerach czy mid lanerach), więc będę się starał to zmienić. Jestem pewien swoich umiejętności i mimo, iż być może nie było tego widać na początku, będę ciężko pracował, aby stać się jednym z najlepszych top lanerów. - Mateusz "Kikis" Szkudlarek w wywiadzie dla G2 Esports.

 

Nasz rodak, który w pod koniec ubiegłego sezonu LCS Europe opuścił szeregi Unicorns of Love, miał spory wkład w awans ekipy G2 Esports do rozgrywek League Championship Series 2016. Wraz z nowym sezonem i wprowadzonymi zmianami w drużynie, nasz rodak dotychczas brylujący jako jungler, będzie pełnił rolę top lanera w swoim zespole. Pełny wywiad z Mateuszem znajdziecie na oficjalnej stronie zespołu.

 

Źródło: G2Esports.com 

Marcin Kilar

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze