Polska 2016: Na ostatniej prostej przed EURO

Piłka ręczna
Polska 2016: Na ostatniej prostej przed EURO
fot. Polsat Sport

Już tylko 8 dni pozostało do rozpoczęcia mistrzostw Europy w piłce ręcznej. W Magazynie Polska 2016 przedstawimy ostatnie meldunki z polskiego obozu, a także rozłożymy na części pierwsze Serbię, czyli pierwszego rywala biało-czerwonych. Magazyn Polska 2016 w czwartek o 20:00 w Polsacie Sport News.

Goścmi Szymona Rojka w ostatnim przed mistrzostwami "warszawskim" magazynie będą komentatorzy i eksperci Polsatu Sport: Wojciech Nowiński, Artur Siódmiak oraz Tomasz Włodarczyk. Jakie tematy będą dominowały w dyskusji na kilka dni przed rozpoczęciem EURO 2016? Na pewno będą pytania o formę Polaków, którą już w najbliższy weekend zweryfikuje mocno obsadzony turniej w hiszpańskim Irun. Porozmawiamy także o absencji Mariusza Jurkiewicza, który na 99 procent nie zagra na polskich mistrzostwach.

Mariusz Jurkiewicz nie jedzie do Hiszpanii! To koniec nadziei Polaka na EURO?

Jednym z tematów przewodnich odcinka będzie również reprezentacja Serbii i analiza naszego pierwszego rywala na EURO. Zaprezentujemy sylwetkę bałkańskiej reprezentacji, a takze posłuchamy, co do powiedzenia o serbskich szczypiornistach mają nasi zawodnicy. Nie zabraknie także dyskusji ekspertów, którzy postarają się znaleźć słabe punkty kadry, która do Polski przyjedzie bez swoich największych gwiazd - Momira Ilicia i Marko Vujina.

Zajrzymy również na trening reprezentacji... Francji i posłuchamy, w jakich nastrojach przed turniejem są trener Trójkolorowych Claude Onesta i legenda w bramce Francuzów - Thierry Omeyer. Pokażamy również, w jaki to nietypowy sposób do mistrzostw przygotowują się Katowice, a także podamy nazwiska osób, które zdobyły jedne z ostatnich biletów na mecze EURO w Krakowie.

Prowadzący: Szymon Rojek
Goście: Wojciech Nowiński, Artur Siódmiak i Tomasz Włodarczyk.

Magazyn Polska w czwartek o 20:00 w Polsacie Sport News.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze