Zagumny pojawił się w Berlinie

Inne
Zagumny pojawił się w Berlinie
fot. Cyfrasport

Pawła Zagumnego nie trzeba kibicom siatkówki przedstawiać. Rozgrywający AZS Politechniki Warszawskiej, mistrz świata z 2014 roku, znalazł się ostatnio w szerokim składzie reprezentacji Polski. Doświadczony zawodnik miał co prawda służyć pomocą jedynie w przypadku kontuzji któregoś z rozgrywających, ale dość niespodziewanie pojawił się w Berlinie...

Uspokajamy kibiców: Grzegorz Łomacz i Fabian Drzyzga nie narzekają na urazy. Paweł Zagumny pojawił się w Berlinie jedynie na... grafice przedstawionej przez organizatorów. Co więcej, 38. letni rozgrywający wcale nie zastąpił w wyjściowym składzie Grzegorza Łomacza, tylko... atakującego Bartosza Kurka.

 

Belgia pokonana! Polacy w półfinale turnieju w Berlinie

 

Powrót do anachronicznej taktyki z dwoma rozgrywającymi? Nie, po prostu pomyłka organizatorów imprezy. Pomyłka, która szybko została zauważona przez ekspertów:

 

Polacy bardzo dobrze rozpoczęli berlińską imprezę. Pokonali 3:1 Serbię, następnie 3:0 Belgię i już zapewnili sobie awans do półfinału. Turniej w Berlinie zakończy się w niedzielę. Zwycięzca wywalczy bezpośrednią kwalifikację olimpijską. Dwa kolejne zespoły dostaną jeszcze jedną szansę - wystąpią w majowym turnieju interkontynentalnym w Japonii.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze