Amber Cup 2016: Transmisja w Polsacie Sport News i Polsacie Sport Extra

Piłka nożna

Czas na Amber Cup 2016! To dziesiąta edycja największego turnieju halowego w Polsce. W Ergo Arenie pojawią się między innymi Sławomir Peszko, Tomasz Frankowski czy Kamil Kosowski. Transmisja Amber Cup 2016 w Polsacie Sport News i Polsacie Sport Extra.

Uczestnicy turnieju będą rywalizować w dwóch grupach. W grupie A takie drużyny, jak Podbeskidzie Bielsko - Biała, Drutex-Bytovia Bytów, Polska Stars oraz zwycięzcę Turnieju Regionalnego. W grupie B powalczą takie zespoły, jak Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Fabryka Futbolu i Chojniczanka Chojnice.

 

Piotr Nowak trenerem Lechii Gdańsk... Jeśli tylko dostanie zezwolenie

 

Mecze rozgrywane będą w grupach systemem każdy z każdym. Następnie odbędą się półfinały, mecz o trzecie miejsce i wielki finał.

 

Oprócz turnieju głównego odbędą się mecze pokazowe. W jednym z nich zagra drużyna, w której składzie znajdą się aktorzy, piosenkarze i celebryci. W drugim zmierzą się oldboje Lechii Gdańsk i Wisły Kraków.

 

Transmisja Amber Cup 2016 w Polsacie Sport News od 14:00 i Polsacie Sport Extra od 16:00. Turniej skomentują Marcin Feddek i Jacek Ziober.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie