Nowa drużyna CS:GO w Gambit Gaming

E-sport
Nowa drużyna CS:GO w Gambit Gaming
esportscenter.com

Znany na świecie zawodnik Counter-Strike: Global Offensive dołączył wraz ze swoim zespołem do Gambit Gaming. Mowa o Mihailu "Dosia" Stolyarov, który w ostatnim czasie występował ze swoimi kolegami pod nazwą HS.GG. Gwiazda ma na swoim koncie występy w HellRaisers, czy Virtus.pro.

Kolejne wieści ze świata Counter-Strike: Global Offensive obiegają światowe e-sportowe media. Znana dotychczas z inwestowania w League OfLegendsorganizacja Gambit Gaming postanowiła przyjąć pod swe skrzydła drużynę CS:GO, na której czele stoi popularny zawodnik Mikhail 'Dosia' Stolyarov. 27-letniego zawodnika śmiało można określać mianem gwiazdy. Przez ostatnie lata oprócz tego, że był reprezentantem Rosji, grał w barwach takich zespołów, jak Virtus.pro, Astana Dragons, czy HellRaisers. Ostatnio występował wraz ze swoimi kolegami z zespołu pod szyldem HS.GG. Teraz mają tworzyć historię popularnego FPS'a właśnie w Gambit.

 

Drużyna ma charakter międzynarodowy, bowiem znajdują się w niej gracze narodowości rosyjskiej, kazachskiej, a nawet fińskiej. Formacja obecnie bierze udział w rozgrywkach StarSeries Minor Championship i ma nadzieje na zakwalifikowanie się do MLG Columbus. Zawodnicy mają mieć też zapewniony Gaming House, który znajduje się nieopodal Petersburga.

 

 

 

Nowa drużyna Gambit Gaming:

 

Mihail "Dosia" Stolyarov
Dmitry "hooch" Bogdanov
Dauren "AdreN" Kystaubayev
Rustem "mou" Telepov
Jan "wayLander" Rahkonen

Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie