queztone odchodzi z nEophyte

E-sport
queztone odchodzi z nEophyte

Słowacka organizacja e-sportowa nEophyte pożegnała się z jednym ze swych dotychczasowych reprezentantów dywizji Counter-Strike: Global Offensive — Richardem "queztone" Strnátko. Powodem zajścia miały być problemy w komunikacji pomiędzy członkami zespołu.

W ciągu ostatnich kilku tygodni roszady w składach poszczególnych drużyn Counter-Strike: Global Offensive na całym świecie to już rzecz całkowicie powszechna. Tym razem rozbrat ze swoją organizacją zaliczył Richard "queztone" Strnátko, który dotychczas reprezentował barwy nEophyte. Całe zajście stanowi duże zaskoczenie dla sympatyków słowackiej ekipy, bowiem ma ono miejsce tuż po tym, jak nEophyte osiągnęło kilka tytułów i odniosło wiele zwycięstw na krajowej scenie, jak chociażby MČR 2015 (Mistrzostwa Czech), czy ASUS Finals 9.
Mówi się, że queztone podąża śladami innego zawodnika - Patrika "Zero" Žúdela, który z tej samej drużyny odszedł kilka miesięcy temu do Revolte, korzystając tym samym z lukratywnej oferty.


Sam zawodnik wypowiadając się w sprawie swego odejścia z drużyny, zwrócił uwagę na kilka znaczących faktów. Jednym z nich jest taki, że komunikacja wewnątrz formacji nie była najlepsza. Richard 'queztone' Strnátko stwierdził również, że chciałby podwyższyć poziom swoich indywidualnych umiejętności, a to nie byłoby możliwe w towarzystwie dotychczasowych kolegów.

 

"Opuściłem nEophyte, ponieważ nie byłem zadowolony z postawy moich kolegów z drużyny. Ponadto moim aktualnym celem jest zadbać o to, aby moje indywidualne umiejętności uległy wzrostowi. Chciałbym rywalizować na turniejach rangi Major. Na razie będę koncentrował się głównie na FPL, streamingu, a także spróbuję znaleźć dla siebie poważny zespół z przyszłością. Na koniec chciałbym życzyć moim dotychczasowym kolegom powodzenia". - zakończył.

 

 

Skład nEophyte CS:GO wygląda teraz następująco:

 

Erik "ecko" Koširer
David "frozen" Čerňanský
Tomáš "barb1" Hradek
Patrik "DEV7L" Stuchlík

 

Michal "KETUBOR" Csontoš (coach)

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze