Kibic stworzył przewagę liczebną? Sędzia pozwolił dokończyć akcję! (WIDEO)

Do niecodziennej sytuacji doszło na meczu Pucharu Anglii między Eastleigh a Boltonem. Spotkanie piątoligowca z zespołem z Championship zakończyło się remisem 1:1. Na kwadrans przed końcem meczu gospodarze mogli podwyższyć na 2:0, a w znakomitej akcji udział wziął nawet... kibic! O dziwo - sędzia nie przerwał gry!

W 76. minucie gospodarze mieli szansę podwyższyć na 2:0 i prawdopodobnie roztrzygnąć spotkanie. Świetne rozrzucenie akcji z lewej na prawą stronę powinno zakończyć się pokonaniem Bena Amosa, jednak goście cudem wyszli z opresji, wybijając futbolówkę z linii i dziesięć minut później wyrównali stan meczu.

Gol "Wasyla" w Pucharze Anglii! (Wideo)

Najciekawsze w tej akcji było jednak... podłączenie się do niej kibica, który wtargnął na murawę! Sędzia widział niespodziewanego gościa, jednak postanowił... puścić grę z "duchem fair play" i poczekać na rozwój zdarzeń. Kibic wbiegał w pole karne tworząc przewagę liczebną, jednak jego obecność nie pozwoliła Eastleigh zdobyć bramki!