Legia Warszawa szaleje na rynku transferowym! Kupiła Borysiuka

Piłka nożna
Legia Warszawa szaleje na rynku transferowym! Kupiła Borysiuka
fot. legia.com

Kolejne wzmocnienie Legii Warszawa! Tym razem do zespołu Stanisława Czerczesowa dołączył były piłkarz Legii, do dziś zawodnik Lechii Gdańsk Ariel Borysiuk. Reprezentant Polski podpisał kontrakt obowiązujący do czerwca 2019 roku.

24-letni środkowy pomocnik reprezentacji Polski w Warszawie występował w latach 2007-2011, kiedy za dwa miliony euro wykupiło go Kaiserslautern. Następnie przez Wołgę Niżni Nowogród wychowanek TOP 54 Biała Podlaska trafił do Gdańska. W Lechii rozegrał 54 mecze strzelając dwie bramki.

 

FIFA Puskás Award: Wendell Lira z najpiękniejszą bramką 2015 roku! (WIDEO)

 

W poniedziałek w obecności wiceprezesa Jakuba Szumielewicza „Borys” podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2019 r. (z opcją przedłużenia umowy o rok). Cena, jaką zapłacił warszawski klub, nie jest znana.

 

- Nie ma co ukrywać, że Legia zawsze była w moim sercu. Gdy wróciłem tu pierwszy raz z Lechią, ono zabiło o wiele mocniej. Kiedy zgłosiła się po mnie Legia, nie miałem prawa odmówić. Tu czuję się jak w domu i ten klub będzie miał mój szacunek na zawsze - powiedział legia.com Borysiuk.

 

Na Łazienkowskiej będzie występował z numerem 7.

 

Borysiuk to czwarte zimowe wzmocnienie Legii. Dotychczas do klubu dołączyli także Artur Jędrzejczyk (wypożyczenie z FK Krasnodar), Jarosław Niezgoda (z Wisły Puławy) i Kasper Hamalainen (od 1 stycznia wolny zawodnik).

 

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze