Roszady w Team Refuse

E-sport
Roszady w Team Refuse

Kilka dni po dołączeniu polskiej drużyny Counter-Strike: Global Offensive do Team Reafuse, doszło do roszad w składzie. Miejsce Mateusza 'Matty' Kołodziejczyka zastąpił Sebastian 'NEEX' Trela. Powodem był ban nałożony rok temu przez Valve na pierwszego z nich.

Organizacja e-sportowa Team Refuse postanowiła niedawno dać szansę polskiej drużynie Counter-Strike: Global Offensive i wzięła ją pod swoje skrzydła. Wśród zawodników znajdowali się dotychczasowi reprezentanci ekipy zwanej USSR, czy gracze z przeszłością w takich organizacjach, jak ALSEN-Team, czy ESC Gaming.

Team Refuse wziął udział w rozgrywkach kwalifikacyjnych do Europejskiego Minora, gdzie nasi rodacy radzili sobie bardzo dobrze. Jednym z zaskoczeń było pokonanie London Conspiracy. Zadowolenia z dobrych wyników nie kryli sami zawodnicy. Niestety sen o Bukareszcie zakończył się, gdy jeden z przeciwników polskiej drużyny zwrócił uwagę na sytuację Mateusza 'Matty' Kołodziejczyka. Okazało się bowiem, że na zawodnika nałożony jest w dalszym ciągu ban od Valve za rzekomy 'matchfixing', która to sytuacja miała miejsce ponad rok temu jeszcze za czasów gry w ALSEN-Team. To z kolei spowodowało zdyskwalifikowanie Team Refuse z zawodów. Matty był został tym samym zmuszony do odejścia z formacji, a jego miejsce zajął były zawodnik ESC Gaming — Sebastian 'NEEX' Taterka.

Po dyskwalifikacji polski team wziął udział w kwalifikacjach do DreamHack Open Leipzig 2016. Nadzieje jednak szybko zakończył przegrany mecz z ENCE. Jednocześnie NEEX potwierdził, że na dłużej pozostanie w TR.

 

 

Chyba przejąłem wczorajszą klątwę pecha po moim ex-teammate Karol repo Cybulski. Zagrałem dzisiaj totalne gówno,...

Posted by Sebastian 'NEEX' Trela on 10 stycznia 2016

 

 

 

Aktualny skład Team Refuse CS:GO

 

  • Sebastian "NEEX" Trela
  • Piotr "Morelz" Taterka
  • Rafał "Sany" Pietrzak
  • Michał "Mono" Gabszewicz
  • Paweł "Reatz" Jańczak
  • Paweł "Apaxi" Marcinek - Team Manager
Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze