Telewizyjne kulisy Euro 2016. Sprawdźcie, co Was czeka!

Piłka ręczna

Jakie niespodzianki przygotowaliśmy dla kibiców, którzy będą oglądać na naszych antenach Euro 2016 w piłce ręcznej? Sprawdźcie w załączonym materiale wideo!

- Centrum dowodzenia będzie studio w Warszawie. Tutaj się wszystko zacznie. Będą eksperci, będą analizy, dużo ciekawostek ze wszystkich miast i stref kibica - zapowiada Jerzy Mielewski, prowadzący studio EHF.

 

Talia gwiazd EURO 2016: Damy


Nad wszystkim czuwać będzie zespół doświadczonych wydawców. - Musimy przygotować jak najbardziej atrakcyjny materiał - mówi jeden z nich, Piotr Kuczkowski i dodaje: - Tak żeby i prowadzący w studio czuł się komfortowo, i żeby widzowie nie byli zawiedzeni. Nie tylko z meczów, bo wiadomo, że mecze się obronią. Naszym głównym celem jest pokazanie tej całej otoczki.

Przedstawienie wydarzenia sportowego w jak najciekawszy sposób to z kolei zadanie dla operatorów i realizatorów wizji takich, jak Marcin Hofman.

- Szczególnie nastawiamy się na filmowanie z powietrza. Na zewnątrz hali będzie zainstalowany dron, który z lotu ptaka ukaże okazałość danej hali. Druga ciekawa kamera to tzw. spidercam. Będzie się ona poruszała w przestrzeni 3D. Zobaczymy znakomite zdjęcia zarówno z gry, jak i z tego co się stanie na hali - zapowiada Hofman.

Efekty już w piątek w Polsacie Sport. Przedmeczowe studio rozpocznie się o 17:00.

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie