Kapitan Lecha: Hamalainen? Lepiej, żebym milczał...

Piłka nożna
Kapitan Lecha: Hamalainen? Lepiej, żebym milczał...
fot. PAP
Kasper Hamalainen w objęciach Łukasza Trałki...

Odejście Kaspera Hamalainena do Legii Warszawa skomentował w końcu kapitan Lecha Poznań, Łukasz Trałka. - Lepiej, żebym nie wypowiadał się na ten temat - zaczął pomocnik. Po chwili jednak rozwinął swoją myśl.

- Nie chciałbym mówić na głos i przed kamerami tego o czym myślę i co chciałbym powiedzieć. Nie rozumiem jego decyzji. Rozmawiałem z Kasprem tuż po zakończeniu sezonu i przed tym jak trafił do Legii. Nie rozumiem tego i nie zrozumiem - powiedział.

Hamalainen o transferze do Legii: Wiem, na co się piszę

Hamalainen był oczywiście tematem przewodnim poniedziałkowego treningu. Ba! Kibice Kolejorza wywiesili podczas zajęć transparent: "Hamalainen k... stara. Następnego czeka kara". - Widziałem to i nie chcę się wypowiadać - dodał Trałka.

 

Jak poinformował stołeczny klub, na Łazienkowskiej Fin będzie występował w koszulce z numerem 22. Hamalainen przebywał w Warszawie od kilku dni. W sobotę przeszedł testy medyczne, następnego dnia obejrzał mecz koszykarzy Legii na Torwarze, a w poniedziałkowe popołudnie związał się z kontraktem z piłkarskim wicemistrzem Polski. Umowa ma obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku.

RH, Sport.pl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze