Biegler wygłosił przemówienie po polsku: W Katarze przyniosło nam to szczęście (WIDEO)

Piłka ręczna

Selekcjoner Michael Biegler zaskoczył wszystkich na środowej konferencji prasowej, wygłaszając przemówienie po polsku! Niemiec ostatni raz wypowiedział się w naszym języku rok temu przed mistrzostwami świata w Katarze. - Przyniosło nam to szczęście - stwierdził trener polskich piłkarzy ręcznych. W Katarze wywalczyliśmy brąz.

- Przed mistrzostwami świata w Katarze przyniosło nam to szczęście, dlatego postanowiłem przemówić po polsku. Najważniejsza rzecz z mojej strony na początek. Bardzo bym chciał, aby państwo nas wspierali w nadchodzących dniach. Mogę zapewnić, że drużyna trenowała bardzo ciężko, z ogromną koncentracją, tak, by zaprezentować się jak najlepiej - czytał z kartki Biegler.

 

Strejlau przed Euro 2016: Musimy pokazać polski charakter

 

Siedzący obok trenera Sławomir Szmal został poproszony o recenzję powyższej wypowiedzi. - Przed rokiem też była przemowa po polsku, ale wtedy nie było mnie na konferencji. Trener wypadł całkiem nieźle. Mi też nauka niemieckiego szła ciężko. Języki są dość trudne - stwierdził nasz bramkarz.

 

Biało-czerwoni rozpoczną Euro 2016 meczem z Serbią. Początek w piątek o godzinie 20:30. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport!

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie