EU LCS: Gamers2 lepsze od Elements

E-sport
EU LCS: Gamers2 lepsze od Elements
@lolesports

Gamers2 z Kikisem w składzie zdecydowanie pokonało Elements w swoim pierwszym meczu EU LCS. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Perkz z G2 grający jako Ahri. Mid laner był w stanie nie tylko zdecydowanie wygrać swoją aleję, ale też przenieść przewagę inne linie.

Pomimo tego, że to Perkz był głównym play makerem drużyny, to najwięcej obrażeń przeciwnikom zadał jungler Trick, który wybrał Gravesa. Zawodnicy Gamers2 zdobyli wszystkie wzmocnienia smoka i barona w tej grze. Jedynym pozytywnym aspektem drużyny Elements była postawa Steve'a z górnej alei. Mimo wszystko Kikisowi (w tym meczu jako Tahm Kench) i jego drużynie udało się powstrzymać zapędy byłego top lanera Team ROCCAT.

Gamers2 (szczególnie na środkowej alei i w jungli) wygląda po pierwszym meczu bardzo mocno. Perks i Trick sami wygrali grę w pierwszym meczu wiosennego splitu EU LCS. Gdy w 24 minucie meczu gra dobiegała końca, Gamers2 miało ponad 15 000 sztuk złota przewagi. Sklecony naprędce skład Elements wygląda po pierwszym meczu jako pierwszy kandydat do gry w Challenger Series.  

Michał Bogacz
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie