Libero zaryzykował życie, by podbić piłkę! (WIDEO)

Siatkówka
Libero zaryzykował życie, by podbić piłkę! (WIDEO)
fot. Facebook

Sport bardzo często wymaga wielu poświęceń, ale ryzykowanie zdrowia i życia cechuje najbardziej zdeterminowanych jednostek. Tak było w meczu siatkówki: libero jednej z drużyn kompletnie nie liczył się z tym, co ma przed sobą - po prostu chciał podbić piłkę.

Wielu zawodników, widząc bandy lub inne obiekty na swojej drodze, się wycofuje i nie chce ryzykować zdrowie. Bo przecież po co: to tylko jedna akcja, za chwilę przecież będzie można odrobić ten punkt w lepszych warunkach, nie tracąc siły i nie doprowadzając do rozlewu krwi. To często spotyka się z nerwową reakcją choćby kibiców, którzy uważają, że dana akcja był do wybronienia.

 

Kłopotów zdrowotnych Winiarskiego ciąg dalszy

Nie każdy jednak chce iść na skróty. Są przecież wojownicy, którzy walczą do ostatniej sekundy, byle tylko dopiąć swego. Takie sceny mają także miejsce na siatkarskich parkietach, gdzie zawodnicy - najczęściej broniący - są zmuszeni do heroicznych poświęceń. Pewien libero wziął to poważnie do siebie i zaryzykował zdrowie, by podbić piłkę! Nie patrzył na znajdujący się przed nim stół: wziął go po prostu za kolejną przeszkodą. Jego poświęcenie zostało nagrodzone.

OMG! Especatacularrrrr el Libero.....increíble salvada de balón.... #Espectacular #Volleyball #Amazing_Libero

Posted by Voley Pro on 13 stycznia 2016
jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze