"Rosja to stan umysłu": Komentator zasnął podczas meczu Barcelony!

Piłka nożna
"Rosja to stan umysłu": Komentator zasnął podczas meczu Barcelony!
fot. PAP

Wynik grudniowego meczu Ligi Mistrzów Bayer Leverkusen - Barcelona został ustalony już w pierwszej połowie. Na bramkę Lionela Messiego odpowiedział Javier Hernandez. I choć był to najciekawszy fragment spotkania, komentatora rosyjskiej telewizji Match TV znużył na tyle, że... zasnął będąc cały czas na antenie!

To stało się dokładnie pod koniec pierwszej połowy. Wasilij Utkin, bo tak nazywa się nasz bohater, na kilka minut odpłynął w objęcia Morfeusza. Nie stracił jednak kontaktu z widzami - cały czas mówił przez sen! Czy o meczu? To już zupełnie inna sprawa...

 

Sportowiec o Gerrardzie: To legenda Manchesteru United


Trio MSN (Messi-Suarez-Neymar) może poczuć się dotknięte, bo co jak co, ale chyba nikt im dotąd nie powiedział, że grają nudno, albo nieprzyjemnie dla oka. Wielu już teraz twierdzi, że to najlepsza formacja ofensywna w historii futbolu. Pan Utkin nie zalicza się raczej do tego grona.

Rosjanin próbował się jeszcze tłumaczyć. Czy pokrętnie? Ciężko ocenić.

- Od kilku lat cierpię na przewlekłe zaburzenia snu. Pod koniec pierwszej połowy usnąłem i mówiłem przez sen... Powinno być łatwo zrozumieć tę sytuację, bo w drugiej częście spotkania nie miałem już żadnych problemów. Gdybym przyszedł do pracy rzeczywiście niewyspany, zapadłbym w drzemkę na cały mecz, a nie tylko na kilka minut - powiedział.

Szefom telewizji Match TV to jednak nie wystarczyło. Kilka minut poza światem kosztowało 43-latka utratę pracy. Choć oficjalnie włodarze nie podali mu przyczyny zwolnienia, on sam doskonale wie, o co chodzi. Całe szczęście, że Utkin to człowiek renesansu, który na rynku pracy odnajdzie się z łatwością. Komentator, dziennikarz, prezenter, aktor - CV dość bogate.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze