Akcja piątku na Euro 2016: Barcelona po macedońsku! (WIDEO)

Piłka ręczna

Przykład przytoczony nie bez powodu! Piłkarska FC Barcelona to zespół słynący z niezwykle efektownej gry, a Kiril Lazarov reprezentujący kataloński zespół w piłce ręcznej przełożył wielkie show na parkiety szczypiorniaka. Jego dwójkowa akcja z Dejanem Manaskovem to zdecydowanie najlepsze zagranie dnia otwierającego Euro 2016!

Doświadczony lider reprezentacji Macedonii przez długie okresy meczu z Francją pomagał swojemu zespołowi pozostać w kontakcie z dużo silniejszym rywalem i dopiero końcówka meczu kompletnie odmieniła obraz gry. W 14. minucie meczu Lazarov zagrał górną piłkę do swojego lewoskrzydłowego Dejana Manaskova i kontynuował bieg pod bramkę Thierry'ego Omeyera.

Spryciarz Abalo ośmieszył Macedończyków! (WIDEO)

Wyskakujący Manaskov odegrał piłkę, dzięki z czemu z akcji wyszła podwójna wrzutka w niezwykle efektownym stylu. Bramkarz Trójkolorowych co prawda był bliski obrony piłki, jednak Lazarov ostatecznie dołożył kolejną, bardzo efektowną bramką do swojego okazałego konta. Mecz zakończył się wynikiem 30:23 dla Francuzów.

Najładniejsza akcja piątku w załączonym materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze