Euro 2016. Prezydent Duda: Liczymy na złoto piłkarzy ręcznych!

Piłka ręczna
Euro 2016. Prezydent Duda: Liczymy na złoto piłkarzy ręcznych!
fot. PAP

Z wysokości trybun krakowskiej Tauron Areny mecz Polska - Serbia oglądał prezydent RP Andrzej Duda. Czy przyniesie szczęście naszym szczypiornistom? - Przed nami bardzo ciekawy sportowo rok. Liczymy na złoto - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl.

Andrzej Duda przyniósł szczęście także w meczu eliminacji Euro 2016, kiedy polscy piłkarze mierzyli się z Irlandią. Wygrali wtedy 2:1 i zapewnili sobie awans na tę imprezę. Po spotkaniu prezydent pojawił się w szatni i pogratulował biało-czerwonym.

 

Szmal warty każdej "Kasy"! Kluczowa obrona karnego w końcówce (WIDEO)

15 stycznia 2016 pojawił się na Tauron Arenie Kraków, by obejrzeć pierwszy mecz Polaków na mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych. Ubrany w biało-czerwony szalik prezydent RP żywiołowo dopingował naszych zawodników i na koniec mógł cieszyć się z końcowego triumfu. Jak widać po raz kolejny przyniósł szczęście polskim sportowcom.

Przed nami bardzo ciekawy sportowo rok. Teraz liczymy na to, że nasi piłkarze ręczni wygrają Euro 2016! - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl.

 

Cała rozmowa z prezydentem Andrzejem Dudą w załączonym materiale.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze