Orlen Liga: Chemik pewnie pokonał Polski Cukier Muszyniankę!

Drużyna KPS Chemik Police pokonała Polski Cukier Muszyniankę Muszyna 3:0 (25:18, 25:21, 25:13) w meczu 14. kolejki OrlenLigi. Policzanki grając w niepełnym składzie okazały się drużyną zdecydowanie lepszą.

Otwierający set nie przyniósł wielu emocji i zdecydowanie brakowało składnych akcji obu zespołów. Policzanki popełniły mniej błędów i wygrały pierwszą partię do 18. Kolejny set potoczył się również po myśli mistrzyń Polski. W ataku policzanki grały zdecydowanie skuteczniej, a partię udanym atakiem zakończyła Anna Werblińska.

Brutalny pokaz siatkarskiej siły. Piłka odbiła się od parkietu i prawie trafiła w sufit! (WIDEO)

Drużyna Chemika Police do trzeciej odsłony przystąpiła w nieco zmienionym składzie. Na parkiecie pojawiły się Kowalińska, Gajgał-Anioł oraz Jagieło, które świetnie rozpoczęły partię i nawet zmiany w drużynie Muszynianki niewiele pomogły.

Chemik zapisał na swoim koncie trzynaste zwycięstwo i bez porażki zdecydowanie prowadzi w tabeli OrlenLigi.

Chemik Police - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:18, 25:21, 25:13).

Chemik Police: Agnieszka Bednarek-Kasza, Izabela Bełcik, Helena Havelkova, Magelaynne Montano, Stefana Veljkovic, Anna Werblińska - Mariola Zenik (libero) - Katarzyna Mróz

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Anna Grejman, Adela Helic, Natalia Kurnikowska, Julia Milovits, Maja Savic, Justyna Sosnowska - Izabela Śliwa (libero) - Karolina Ciaszkiewicz-Lach, Kinga Hatala, Sylwia Pelc, Natalia Skrzypkowska, Karolina Szczygieł.