Euro 2016: Skrzydłowi Vive Tauronu Kielce w rolach głównych! 14 bramek duetu Cupić - Strlek (WIDEO)

Piłka ręczna

Chorwacja miała momentami duże problemy z Białorusią, lecz ostatecznie wygrała 27:21, choć do przerwy był remis 15:15. Wielką rolę odegrali skrzydłowi Vive Tauronu Kielce - Ivan Cupic i Manuel Strlek rzucili łącznie 14 bramek!

W Katowicach mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych zaczęły się od starcia Białorusi i Chorwacji. Ci drudzy są wymieniani w gronie faworytów do końcowego triumfu. - Chcemy iść „krok po kroku” w tym turnieju - powiedział przed rozpoczęciem ME Manuel Strlek. Pierwszy już wykonali, pokonali Białoruś.

 

Jak zagramy z Serbią? Analiza eksperta! (WIDEO)

Świetnie zagrali Strlek i Cupic, którzy ze skrzydeł rozrywali obronę Białorusi. Ten pierwszy dołożył jeszcze świetnie wykonywane rzuty karne. Ostatecznie zakończył mecz z dziewięcioma bramkami, a Cupic - z sześcioma. Vive Tauron Kielce może być więc zadowolone, ich skrzydłowi znajdują na razie w całkiem niezłej formie. A może być tylko lepiej, zwłaszcza jeśli Chorwaci chcą walczyć o najwyższe cele.

Bramki duetu Strlek-Cupic w załączonym materiale wideo!

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!

jb, ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze