Szczypiorniści odpowiadają Szpilce: Dzięki za życzenia! Pokonaj Wildera!

Piłka ręczna

Artur Szpilka i polscy piłkarze ręczni stoją u progu wielkiego wyzwania. Pierwszego od mistrzostwa świata dzieli jeden, ale bardzo ciężki pojedynek, drudzy, jeśli myślą o mistrzostwie Europy, mają do rozegrania jeszcze siedem równie ciężkich spotkań. - Jedziemy ostro. Trzymam kciuki - zagrzewa do boju pięściarz.

Szpilka złożył szczypiornistom życzenia już w czwartek. Podziałało. W piątek w swoim pierwszym meczu Euro 2016 podopieczni Michaela Bieglera pokonali reprezentację Serbii 29:28. Spotkanie trzymało w napięciu do ostatnich sekund. Wystarczy wspomnieć, że w 59. minucie przy stanie 29:28 Sławomir Szmal obronił karnego, co przesądziło o sukcesie biało-czerwonych.

Szpilka życzy powodzenia piłkarzom ręcznym!

W międzyczasie nadeszła odpowiedź. - Szpila, dzięki za wsparcie. Powodzenia w walce o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej! - życzył rozgrywający Piotr Masłowski. - Jesteśmy z Tobą, trzymamy kciuki! - dodał obrotowy Maciej Gębala. - Wierzymy, że pokonasz Wildera. Pewnie chciałbyś być teraz z nami, dopingować nas w swoim rodzinnym Krakowie. Zrób najpierw swoje i przyjeżdżaj! - spuentował rozgrywający Rafał Gliński.

 

Całość życzeń obejrzysz w załączonym materiale wideo.


I taka wymiana nam się podoba! Czy słowa szczypiornistów zadziałają podobnie, jak życzenia Szpilki? Oby. Zarówno naszej kadrze, jak i pięściarzowi powodzenia życzył też Tomasz Adamek:

Adamek: Do przodu chłopy, życzę wam mistrzostwa Europy!

Adamek: Życzę Szpilce zwycięstwa. To w końcu mój rodak

Transmisja walki Artura Szpilki z Deontayem Wilderem w Polsacie i Polsacie Sport w nocy z soboty na niedzielę. Początek o godzinie 2:00.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze