Chrapkowski: Końcówkę z Macedonią zagraliśmy gorzej niż juniorzy

Piłka ręczna

To coś niesamowitego! Końcówkę meczu zagraliśmy gorzej niż juniorzy! Oni nawet takich błędów nie popełniają. Na szczęście znowu obyło się bez konsekwencji - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl po meczu z Macedonią reprezentant Polski Piotr Chrapkowski.

Szymon Rojek: Po meczu z Serbią byliśmy zaskoczeni, że tak dobrze funkcjonował atak, a tak źle obrona. Dziś wszystko się trochę odwróciło. W obronie było lepiej, a w ataku dopadła was niemoc…

 

Piotr Chrapkowski: Nic się nie udawało. Również bramkarz macedoński bronił świetnie. W obronie wykonaliśmy za to kawał dobrej roboty. A, żeby było ciekawiej, stworzyliśmy nerwową końcówkę. Kibice nie mogli mieć za lekko.

 

Twitter po meczu Polska - Macedonia: Spokojnie, i tak wygramy jedną bramką!

 

Lekko nie mieli, choć wydawało się, że będą… W końcówce chyba wszyscy uwierzyli, że już po meczu.

 

Ja też w to uwierzyłem, a tu nagle straciliśmy trzy bramki w 50 sekund. To coś niesamowitego. Zagraliśmy gorzej niż juniorzy! Oni nawet takich błędów nie popełniają. Na szczęście znowu obyło się bez konsekwencji. Fart znów był z nami. Dodatkowo byli z nami kibice. Dopingujcie, dopingujcie, dopingujcie nas dalej!

 

Całą rozmowę z Piotrem Chrapkowskim zobacz w materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!

Szymon Rojek, seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie