Mikkel Hansen: W Polsce czujemy się prawie jak w domu

Piłka ręczna

Jako zespół chcemy awansować do półfinałów. Jeśli masz szczęście i jesteś wystarczająco dobry, aby tam zagrać, to możesz rywalizować z jedną z trzech najlepszych drużyn. To najciekawsza strona Euro – powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl lider reprezentacji Danii Mikkel Hansen.

Marta Gula: Mecz Danii z Rosją nie był tak łatwy, jak oczekiwaliśmy. Byliście wielkimi faworytami, a mimo to, to był bardzo wyrównany bój.

 

Mikkel Hansen: A my oczekiwaliśmy takiego spotkania. Wiedzieliśmy, że Rosja to bardzo dobra drużyna, mająca świetnych zawodników grających w najlepszych klubach. Czuliśmy, że łatwo nie będzie. Poza tym pierwsze spotkanie w turnieju zawsze jest trudne. Udało nam się wygrać sześcioma bramkami, więc jesteśmy bardzo szczęśliwi. 

 

Euro 2016: Biegler dla Polsatsport.pl: Nie chcę zezłościć Łazarowa

 

Czego Dania oczekuje na mistrzostwach Europy w Polsce?

 

Oczywiście jako zespół chcemy awansować do półfinałów. Jeśli masz szczęście i jesteś wystarczająco dobry, aby tam zagrać, to – choć na pewno będzie tam bardzo trudno – to możesz rywalizować z jedną z trzech najlepszych drużyn. A to najwyższy poziom. Łatwo nie będzie, ale to najciekawsza strona Euro.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!

Marta Gula, seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze