W jednym z krakowskich hoteli spotkali się dziennikarze i eksperci Polsatu Sport. Obok prowadzącego Śniadanie Mistrzów Krzysztofa Wanio nie zabrakło także komentatorów Szymona Rojka i Tomasza Włodarczyka, naszego wszędobylskiego reportera Artura Siódmiaka i eksperta Wojciecha Nowińskiego. Tematem numer był oczywiście niedzielny mecz Polski z Macedonią, który po dramatycznej końcówce biało-czerwoni wygrali 24:23.

 

EHF Euro 2016: Polska - Macedonia. Skrót meczu (WIDEO)

 

- Jesteśmy mistrzami horrorów! Szkoda jednak, że roztrwoniliśmy tę naszą bezpieczną przewagę… - rozpoczął temat szalonego meczu Artur Siódmiak. Wojciech Nowiński zacytował słowa trenera Michaela Bieglera z konferencji prasowej. – Powiedział on, że za końcówkę trudno winić graczy i, że bierze to na siebie. Wysłał na boisko zawodników, którzy nie byli skoncentrowani, i to jego wina – powiedział ekspert Polsatu Sport.

 

Szymon Rojek opowiedział natomiast o kulisach funkcjonowania zespołów w relacjach z mediami. - Panuje nawet nie zwyczaj, ale obowiązek federacji, że kiedy drużyna ma dzień wolny, to musi przeznaczyć kilkadziesiąt minut dla mediów – zawodnicy plus trenerzy. Przestrzegają tego wszyscy poza Macedończykami, którzy nie przestrzegają niczego – zdradził komentator.

 

Swoje trzy grosze na temat Macedonii dorzucił także Siódmiak. – Nie pasuje im hala, nie pasuje im światło, nie pasuje im osoba, która się nimi opiekuje, nie pasuje im cena prania skarpetek. Dobrze, że wczoraj wygraliśmy, bo teraz może Macedonia przegra i pojedzie do domu – dodał.

 

Całą dyskusję naszych dziennikarzy i ekspertów zobacz w materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!