KaKAO przechodzi do Wan Yoo

Inne
KaKAO przechodzi do Wan Yoo

Lee "KaKAO" Byung-kwon podpisał kontrakt z drużyną LSPL o nazwie Wan Yoo (poprzednio POP187). Nowa drużyna byłego junglera Invictus Gaming zakwalifikowała się do drugiej ligi chińskiej po zajęciu trzeciego miejsca na Tencent Games Arena 2015 Winter.

Wan Yoo (wtedy jeszcze pod nazwą POP187) zmierzyło się z byłą drużyną KaKAO podczas National Electronic Sports Open 2015. Dzięki zwycięstwie nad Invictus Gaming, nieznanej chińskiej drużynie udało się awansować do ćwierćfinału, gdzie ulegli Royal Never Give Up (późniejszemu zwycięscy całego turnueju).

 

Wyżej wspomniany turniej NESO odbył się zaledwie tydzień po Mistrzostwach Świata League of Legends, gdzie KaKAO i Invictus Gaming odpadli już w fazie grupowej (wygrali zaledwie dwie z sześciu gier na turnieju). W poturniejowym wywiadzie zawodnik zapytany o plany na przyszły rok mówił o tym, że chce nauczyć się języka chińskiego.

 

KaKAO nie będzie mógł natychmiast grać w LSPL ponieważ zawodnik i organizacja musza najpierw dopiąć wszystkie szczegóły formalne związane z zarejestrowaniem nowej drużyny.  

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze