Operacja: Kinguin z 20 000 dolarów w puli nagród

Inne
Operacja: Kinguin z 20 000 dolarów w puli nagród
@Kinguin.net

Kinguin.net, jedna z najbardziej popularnych na świecie platform do zakupu gier komputerowych ogłosiło oficjalne rozpoczęcie najnowszej odsłony popularnej serii turniejów gry Counter Strike: Global Offensive pod nazwą Operation.

Kinguin połączył siły z DingitTV, żeby dostarczyć najwyższy poziom e-sportowej rozrywki. Tym razem turniej będzie większy, lepszy i jeszcze bardziej interesujący! Pula nagród w #OpKinguin wynosi aż 20.000$!

 

Wszystkie informacje o wydarzeniu będą udostępniane za pomocą mediów społecznościowych przy użyciu hashtaga #OpKinguin. Turniej będzie dostępny na platformie DingIt. Stream można znaleźć pod tym linkiem - www.Dingit.tv/Kinguin_Net

 

Pierwszy mecz zostanie rozegrany w poniedziałek, 18 stycznia 2016. Kolejne mecze będą rozgrywane od poniedziałku do czwartku o 18:00 i 20:30 CET, przez kolejne 8 tygodni. Operation Kinguin rozpocznie się dwiema fazami grupowymi, po których odbędzie się ostatnia potyczka pomiędzy 8 zespołami.

 

Z tej okazji, organizatorzy przygotowali coś specjalnego, żeby uczcić takie wydarzenie. W trakcie trwania całego turnieju, przy użyciu kodu zniżkowego OPKINGUIN można kupić skiny do CS:GO z aż 40% zniżką!

 

Źródło: Informacja prasowa

Marcin Kilar

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze