Klątwa Szmala? Lazarov przestrzelił cztery karne z rzędu! (WIDEO)

Piłka ręczna

Bez wątpienia jedna z najjaśniejszych gwiazd mistrzostw Europy w piłce ręcznej rozgrywanych w Polsce także potrafi mieć gorszy dzień. A nawet dni, bowiem Kiril Lazarov na przestrzeni kilkudziesięciu minut przestrzelił cztery rzuty karne z rzędu! Najpierw świetnie powstrzymywał go Sławomir Szmal, a we wtorkowym spotkaniu z Serbią Darko Stanić.

Lazarov to najlepszy strzelec reprezentacji Macedonii, jednak jego piętą achillesową na polskiej imprezie są bez wątpienia rzuty z siódmego metra. Wszystko zaczęło się w drugiej połowie meczu z Polską, kiedy jego rzut po koźle minął bramkę Szmala. Kilkanaście minut później skutecznie powstrzymał go już bramkarz Vive Tauronu Kielce.

Najlepsza wkrętka EHF Euro 2016? Magiczny rzut Dibirova

Sytuacja powtórzyła się w kolejnym meczu z Serbią już dwa dni później. Lazarov został dwukrotnie powstrzymany przez Stanicia już w pierwszej połowie i został zastąpiony w tej roli przez Dejana Manaskova, który... bez problemu dwukrotnie pokonał Stanicia. Czyżby Szmal rzucił klątwę na Lazarova?

Cztery z rzędu przestrzelone rzuty karne Kirila Lazarova w załączonym materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie