EHF Euro 2016: Zabawa w Strefie Kibica! Hiszpanie śpiewają: „Polska lelowezoli”

Piłka ręczna

Zabawa w krakowskiej Stefie Kibica mistrzostw Europy w piłce ręcznej trwa w najlepsze. Królestwo fanów handball’a odwiedzili Krzysztof Wanio, Wojciech Nowiński i szalejący reporter Artur Siódmiak. Sprawdź kogo spotkali dziennikarze Polsatu Sport i jak brzmi hiszpańska wersja znanej kibicowskiej przyśpiewki „Polska biało-czerwoni”!

 

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej rozkręcają się z dnia na dzień, podobnie jak zabawa w Strefach Kibica! Tę krakowską odwiedzili Krzysztof Wanio, Wojciech Nowiński i nasz reporter Artur Siódmiak. Spotkali tam m.in. polskich kibiców, którzy przyjechali z Newcastle, by na żywo obejrzeć Euro 2016. Dni, w których nie grają nasi szczypiorniści, nie są przerwą dla wiernych fanów, którzy gromadzą się wtedy właśnie Strefach Kibica. Znakomita atmosfera udzieliła się też Hiszpanom, którzy docenili postawę Polaków i zaśpiewali znaną przyśpiewkę "Polska, biało-czerwoni". W swojej aranżacji.

 

Biegler przed meczem z Francją: Niczego nie musimy. Jest pełen relaks!

 

Co dzieje się w krakowskiej Strefie kibica zobacz w materiałach wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie