London Conspiracy bez drużyny CS:GO

E-sport
London Conspiracy bez drużyny CS:GO
polscygracze.pl

Jedna z najbardziej popularnych na Wyspach Brytyjskich organizacji e-sportowych - London Conspiracy, ogłosiła, że w trybie natychmiastowym postanowiła rozwiązać kontrakty z dotychczas reprezentującym jej barwy składem Counter-Strike: Global Offensive.

London Conspiracy rozwiązała w trybie natychmiastowym kontakty ze swoją dotychczasową dywizją Counter-Strike: Global Offensive. Norweski skład reprezentował barwy tej organizacji od lipca 2015 roku. Na czele ekipy znajdowali się tacy gracze jak chociażby Kristoffer "Mystic" Michelsen czy Bjoern "Skurk" Maaren. Dziś media e-sportowe piszą o rychłym rozstaniu.

W oficjalnym oświadczeniu wydanym na swojej stronie internetowej organizacja z siedzibą w Wielkiej Brytanii jasno zakomunikowała, że w ciągu sześciu miesięcy widać było w poczynaniach zespołu jedynie "krótkie przebłyski drzemiącego w nim potencjału". Po nieudanej próbie kwalifikacji do European Minor Championship, London Conspiracy zdecydowała, że należy wyciągnąć konsekwencje z niefrasobliwości formacji.

 

Wiadomo również, że do czasu znalezienia nowej organizacji, norweski skład będzie występował pod nazwą PANTERS. O rozstaniu z organizacją wypowiedział się jeden z zawodników ekipy - Bjoern "Skurk" Maaren.

 

"W imieniu własnym oraz całego zespołu chciałbym podziękować za dotychczasowe wsparcie organizacji London Conspiracy. Nie mamy żalu do włodarzy organizacji i szczerze życzymy LC powodzenia. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś tutaj wrócimy."

 

 

Dotychczasowy skład London Conspiracy:

 

  • Pal "Polly" Kammen
  • Bjoern "Skurk" Maaren
  • Kristoffer "Mystic" Michelsen
  • Markus "maak" Karlsen
  • Adam "PAINT" Fjellum
Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze