Millenium zdobywa miejsce w Challenger Series!

E-sport
Millenium zdobywa miejsce w Challenger Series!
@Millenium

Drużyna Millenium pokonała Renegades: Banditos wynikiem 3-1 w finale kwalifikacji do europejskiej ligi Challenger Series. Drużyna z Hansem i Masterworkiem na bocie była dużo lepsza pod względem zgrania drużynowego i konsekwencji w poczynaniach na Summoners Rift.

Nawet gdy Renegades: Banditos zdołało uzyskiwać wczesną przewagę podczas któregoś z meczów, to doskonale zgrana drużyna Millenium szybko sprowadzała ich do pionu. W zwycięskiej drużynie najlepiej zaprezentował się Prodromos „Pretty” Kevezitid grający na środkowej alei. Fanom drużyny szczególnie utkwi w pamięci czwarta gra z bezbłędną Anivią w roli głównej.

 

Warto zwrócić uwagę także na postawę Stevena "Hans samy" Liva z Millenium. 16 letni ADC jest challengerem aż od 2 lat i jest zapowiadany jako „nowy Niels” na esportowej scenie. Młody zawodnik będzie miał okazję pokazać co potrafi już niedługo, ponieważ Millenium na pewno zagra w przyszłym sezonie Challenger Series, który startuje już 28 stycznia.

W drugim finałowym meczu (zaplanowanym na jutro na godzinę 18:00) zmierzą się polska drużyna Illuminar Honor Gaming i Team Huma. Spotkanie będzie można objerzeć na specjalnym kanale Hitbox.tv od Frenzy

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze