Polska - Francja: Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport

Piłka ręczna

Polska - Francja to ostatni mecz biało-czerwonych w pierwszej fazie EHF Euro 2016. We wtorek naszych szczypiornistów czeka niezwykle trudne zadanie, ponieważ zmierzą się z najsilniejszym przeciwnikiem w swojej grupie i jednocześnie jednym z faworytów całego turnieju. Czy uda im się wywalczyć cenne zwycięstwo? Transmisja meczu Polska - Francja w Polsacie i Polsacie Sport.

Polska i Francja mają na koncie po dwie wygrane, więc wtorkowy mecz wyłoni zwycięzcę grupy. W lepszej sytuacji są "Trójkolorowi", którzy mają lepszy bilans bramkowy, więc w przypadku remisu to oni zajmą pierwsze miejsce. Będą także faworytem, bo choć mówi się, że przyjechali bez kilku podstawowych zawodników, to ciągle mają w kadrze wybitne indywidualności.

 

Polska - Francja na żywo!


- Uważam, że być może jest problem z właściwym zarządzeniem zaspołem. Za dużo w nim szaleństwa, czasem za mało koncentracji. Myślę, że ta drużyna musi zdobyć troche spokoju. Żeby nie oglądała się na publicznosć - stwierdziłselekcjoner Francuzów Claude Onesta.

 

Polacy będą musieli sobie radzić bez Bartosza Jureckiego, któremy w meczu z Macedonią odnowiła się kontuzja łydki. - Mam nadzieję, że wszystko będzię OK - mówił w rozmowie z Polsatsport.pl. Okazało się jednak, że zastąpi go Maciej Gębala.

Biało-czerwoni już dwukrotnie zgotowali gigantyczne emocje, wygrywają z Serbią i Macedonią różnicą jednej bramki. Czy podobnie będzie z Francją? Nie mielibyśmy nic przeciwko!

Transmisja meczu Polska - Francja od godziny 20:00 w Polsacie i Polsacie Sport. Spotkanie będą komentować Tomasz Włodarczyk i Wojciech Nowiński.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze