Reprezentanci Polski: Jeszcze nic nie wygraliśmy. Przed nami kolejna misja

Piłka ręczna

Przed pojedynkiem z Francją żartowaliśmy, że jeśli wygramy będziemy mieć nagrodę w postaci czterech dni przerwy. Tak się stało. Mamy możliwość dojścia do siebie po ciężkim meczach - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl Bartosz Konitz.

Maciej Gębala: Mecz z Francją dał nam bardzo duży zastrzyk pewności siebie. Jednak linia między byciem aroganckim, a pewnym siebie jest bardzo cienka. Triumf nad Trójkolorowymi to ogromny plus dla nas. Musimy pamiętać, aby cały czas pozostać na ziemi. Przebrnęliśmy dopiero przez pierwszą rundę turnieju, więc na dobrą sprawę nic jeszcze nie osiągnęliśmy.

 

Polska - Francja: Skrót meczu (WIDEO)

 

Przemysław Krajewski: Zagraliśmy przede wszystkim fenomenalnie w obronie na tle Francuzów. W ataku dzielnie stawiliśmy czoła mistrzom świata. Zagraliśmy na pełnym luzie i udowodniliśmy, że jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

 

Bartosz Konitz: Początek był rewelacyjny, wszystko się zgadzało, obrona, atak, kontratak. Odskoczyliśmy na kilka bramek. Potem jednak w naszą grę wkradło się trochę chaosu. Francuzi nas prawie dogonili, ale wytrzymaliśmy do końca. Nie wiedziałem czy we wtorek w ogóle wyjdę na boisko. Trener dał mi jednak kilka minut. To jest moja rola, aby dać odpocząć na chwilę Michałowi Jureckiemu. Staram się spełniać to zadanie jak najlepiej.

 

Rozmowy z reprezentantami Polski zobacz w materiale wideo.

Szymon Rojek, A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie