Czytelnicy Polsatsport.pl pewni: Bielecki i Szmal najlepsi z Francją

Piłka ręczna
Czytelnicy Polsatsport.pl pewni: Bielecki i Szmal najlepsi z Francją
fot. PAP

Czytelnicy Polsatsport.pl nie mieli wątpliwości, kto poprowadził Polskę do zwycięstwa w meczu mistrzostw Europy 2016 z Francuzami. Uczestnicy naszej sondy przyznali zwycięstwo Karolowi Bieleckiemu! Tuż za nim uplasował się Sławomir Szmal. Obaj panowie zdominowali głosowanie. Pełne wyniki sondy Polsatsport.pl zobacz tylko tutaj!

Reprezentacja Polski sprawiła ogromną niespodziankę i pokonała Francję 31:25, czyli aktualnych mistrzów olimpijskich, świata i Europy! Dla naszych szczypiornistów to pierwsze zwycięstwo nad Trójkolorowymi od 22 lat. Po tej wspaniałej glorii zapytaliśmy naszych Czytelników kto był najlepszym zawodnikiem reprezentacji Polski w meczu z Francją?

 

TOP10 najlepszych zagrań pierwszej fazy Euro 2016! (WIDEO)

 

Od samego początku głosowania nie mieliście wątpliwości! Na prowadzenie wysunęli się broniący jak w transie Sławomir Szmal i rzucający z każdej pozycji Karol Bielecki. Ostatecznie to 33-letni lewy rozgrywający został przez Was uznany MVP spotkania. Bielecki razem ze Szmalem zdominowali naszą sondę! Razem zgarnęli ponad 80 proc. głosów!

 

Oto pełne wyniki sondy Polsatsport.pl.

 

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie