EPSILON jednak oczyszczone z zarzutów?

E-sport
EPSILON jednak oczyszczone z zarzutów?

Wygląda na to, że organizacja EPSILON eSports jednak zostanie oczyszczona z zarzutów, jakie do wczoraj stawiali jej byli już zawodnicy reprezentujący dywizję Counter-Strike: Global Offensive. Dziś zespół niespodziewanie sprostował swoje wczorajsze oświadczenie i wycofał wszelkie roszczenia.

Zaskakujące wieści dochodzą z Hiszpańskiej EPSILON eSports. Wczoraj ta rozstała się ze swoją dotychczasową drużyną Counter-Strike: Global Offensive po tym, jak zawodnicy wydali pełne zarzutów wobec włodarzy organizacji oświadczenie. Dotychczasowy zespół dywizji Counter-Strike: Global Offensive tłumaczył swoje odejście nieuczciwością oraz utrudnianiem współpracy ze strony EPSILON. Dziś jednak słowa te zostają całkowicie sprostowane, a nawet wręcz wycofane ... Przedstawiciele hiszpańskiej organizacji zareagowali na uwagi za pośrednictwem własnej strony internetowej. Wydali tym samym oświadczenie, w którym podkreślili, że "wszystkie zobowiązania umowne zostały spełnione, a kwestie wynagrodzeń były w pełni regulowane". Dodali także, że drużyna ogłaszając swoje odejście z organizacji bez pisemnej zgodny, naruszyła zapisy zawarte w kontraktach.

 

Odpowiedź graczy była natychmiastowa. Oto co możemy przeczytać w najnowszym oświadczeniu ekipy:

 

"Chcielibyśmy przeprosić EPSILON i wyjaśnić słowa zawarte w naszym wcześniejszym oświadczeniu, bowiem cała sytuacja została błędnie zinterpretowana przez opinię publiczną. Wszystkie zobowiązania finansowe i umowne były przestrzegane przez organizację, jednak bariera językowa powodowała frustrację i opóźnienia. Dodając do tego brak wyników, następowało napięcie między obiema stronami. Zdecydowaliśmy się na to, aby opuścić zespół i zacząć od nowa, bez żadnej presji. Zdajemy jednak sobie sprawę, że sposób w jaki to uczyniliśmy nie był chyba najbardziej odpowiedni.

 

Powodem do radości jest fakt, że EPSILON pozwoliło nam rozwiązać kontrakty za porozumieniem stron, beż ponoszenia konsekwencji. Dzięki temu możemy w spokoju zająć się treningiem i poszukiwaniem nowego domu".

 

 

 

Dotychczasowy skład CS:GO organizacji EPSILON:

 

  • Francesc "donQ" Savall Garcia
  • Alejandro "ALEX" Masanet
  • Omar "arki" Chakkor
  • Aitor "SOKER" Fernández
  • Jonathan "MusambaN1" Torrent

 

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze