FugLy i Pita w Counter Logic Gaming

E-sport
FugLy i Pita w Counter Logic Gaming

Organizacja Counter Logic Gaming postanowiła uzupełnić skład swojej drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Lukę po Pujanie „FNS” Mehta, który odszedł jakiś czas temu z zespołu, zapełnił Jacob „FugLy” Medina. Trenerem formacji został z kolei Faruk „pita” Pita.

Counter Logic Gaming jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych organizacji e-sportowych za oceanem. Dziś ogłoszono, że przynależący do niej zespół Counter-Strike: Global Offensive został wzmocniony dwiema nowymi i niezwykle interesującymi personami. Puste miejsce w składzie formacji, które utworzyło się wraz z odejściem Pujana „FNS” Mehty, zajmował będzie od teraz Jacob „FugLy” Medina, zaś funkcję trenera drużyny przejmie Faruk „pita” Pita. Ten pierwszy znany jest przede wszystkim z gry w innym amerykańskim zespole CS:GO - Liquid Gaming. Pita z kolei współpracował już w charakterze coach'a między innymi z legendarną ekipą Ninjas In Pyjamas. Warto wspomnieć, że w zeszłym miesiącu podczas finałów ESL ESEA Pro League, CLG korzystało już z usług 25-letniego Bośniaka.

 

W oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej CLG Medina udzielił krótkiej wypowiedzi na temat podpisania kontraktu ze swoim nowym pracodawcą:


"CLG jest topową organizacją w Ameryce Północnej i wiem, że nasza przyszłość ze wsparciem włodarzy przyniesie nam świetlaną przyszłość. Mamy tu wszystko, czego tak naprawdę potrzebujemy, czy to możliwość zorganizowania Bootcampów, czy korzystanie z usług trenera. Z mojej strony mogę zapewnić, że zrobię wszystko, aby pokazać moje najmocniejsze strony i przyczynić się do osiągnięcia wspólnego sukcesu". 

 

"Wraz z Pitą jako trenerem, będziemy musieli mocno przysiąść do praktykowania nowych strategii. Ten facet ma w tej materii bardzo surowe podejście do zawodników. Nie będę wdawać się w głębsze szczegóły, ale z jego pomocą - jestem przekonany - będziemy robić wielkie rzeczy" - zakończył Medina.

 

"Dla mnie najważniejsze są cele. Liczy się to, aby stawiać regularnie kroki i iść do przodu. Mam nadzieję, że będziemy dzięki temu niebawem w stanie konkurować z najlepszymi obecnie rywalami" - dodał od siebie Pita.

 

 

 

Aktualny skład Counter Logic Gaming:

 

  • Tarik "tarik" Celik
  • Stephen "reltuC" Cutler
  • Josh "jdm64" Marzano
  • James "hazed" Cobb
  • Jacob "FugLy" Medina
  • Faruk "pita" Pita (trener)
Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie