Jak mieszkają polscy zawodnicy? Każdy ma dla siebie pokój, w którym sam jest sobie sterem żeglarzem i okrętem, ale można założyć, że każdy męski pokój po kilku dniach pobytu tam wygląda podobnie.

 

Rafał Gliński wykazał się odwagą i wpuścił do siebie kamerę Polsatsport.pl. Co się rzuca w oczy? Przede wszystkim strategicznie: większość rzeczy pozostała w torbie - na wierzchu jest tylko to, co niezbędne do codziennego funkcjonowania (Artur Siódmiak miał taką samą strategię).

 

Zwraca uwagę rozsądne wykorzystanie powierzchni, nic się nie marnuje: ani biurko pod oknem (spodnie, bluza), ani łóżko (jakaś bluza też), ani szafki przy łóżku (butelki z wodą mineralną), ani podłoga - skarpety na czas po powrocie z treningu. Pochwały należą się za porządek w szufladzie, czym Gliński oczywiście się pochwalił.

 

Artur Siódmiak dotarł także do pokoju, w którym mieszkają Przemysław Krajewski z Kubą Łucakiem. Krajewski zapewniał, że stara się utrzymywać porządek i utrzymuje w ryzach swojego młodszego kolegę, któremu czasami zdarza się rzucić w nieładzie jakąś rzecz.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!