Jak mieszkają polscy piłkarze ręczni?

Piłka ręczna

Rafał Gliński wykazał się nie lada odwagą: wpuścił do swojego pokoju kamerę Polsatsport.pl. Artur Siódmiak ujawnił polskim kibicom, jak mieszkają polscy piłkarze ręczni podczas EHF Euro 2016? Tego nie zobaczycie nigdzie indziej.

Jak mieszkają polscy zawodnicy? Każdy ma dla siebie pokój, w którym sam jest sobie sterem żeglarzem i okrętem, ale można założyć, że każdy męski pokój po kilku dniach pobytu tam wygląda podobnie.

 

Rafał Gliński wykazał się odwagą i wpuścił do siebie kamerę Polsatsport.pl. Co się rzuca w oczy? Przede wszystkim strategicznie: większość rzeczy pozostała w torbie - na wierzchu jest tylko to, co niezbędne do codziennego funkcjonowania (Artur Siódmiak miał taką samą strategię).

 

Zwraca uwagę rozsądne wykorzystanie powierzchni, nic się nie marnuje: ani biurko pod oknem (spodnie, bluza), ani łóżko (jakaś bluza też), ani szafki przy łóżku (butelki z wodą mineralną), ani podłoga - skarpety na czas po powrocie z treningu. Pochwały należą się za porządek w szufladzie, czym Gliński oczywiście się pochwalił.

 

Artur Siódmiak dotarł także do pokoju, w którym mieszkają Przemysław Krajewski z Kubą Łucakiem. Krajewski zapewniał, że stara się utrzymywać porządek i utrzymuje w ryzach swojego młodszego kolegę, któremu czasami zdarza się rzucić w nieładzie jakąś rzecz.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

Artur Siódmiak, Łukasz Majchrzyk, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie