Kubica przed Rajdem Monte Carlo: To mój jedyny start w WRC w tym sezonie

Moto

Na teraz jest to mój jedyny start tegoroczny w rajdzie WRC. Co przyniesie przyszłość? Tego nie wiem - powiedział Polsatsport.pl Robert Kubica tuż przed startem Rajdu Monte Carlo.

Krystian Sobierajski: Jak wyglądają przygotowania do rajdu i całego sezonu? Jak wyglądała zima i ostatnie miesiące?

 

Robert Kubica: Zima była ciepła! Klimat na Święta nie był za bardzo zimowy. Do końca nie było pewne, czy tutaj wystartuję. Jesteśmy jednak, więc trzeba się cieszyć, choć nie było łatwo. Za długiej przerwy nie miałem. Trwały też przygotowania pod inne programy.

 

Kubica siódmy na odcinku testowym Rajdu Monte Carlo

 

Z jakim nastrojem startujesz w tym rajdzie? Jak jesteś przygotowany? Wygrałeś cztery odcinki rok temu, teraz znowu będzie zdradliwie, ale może równie szczęśliwie.

 

Każdy rajd ma swoją historię i scenariusz. Ta edycja może być bardzo różna, zmienna. Trzy dni temu spadło sporo śniegu, także zobaczymy. Na teraz warunki zmieniają się z godziny na godzinę, nie wiadomo, co będzie się działo w najbliższym czasie. Jedziemy trochę hobbystycznie, trochę turystycznie, dla pasji, dla fanów...

 

Fani chcieliby wiedzieć, czy to jest dla ciebie jednostkowa impreza, czy jest szansa, że jeszcze zobaczymy cię w rajdach w tym sezonie? A może w jakiejś innej dyscyplinie?

 

W głowie mam wszystko ułożone. Na teraz jest to mój jedyny start tegoroczny w rajdzie WRC. Co przyniesie przyszłość? Tego nie wiem, dlatego nie mogę nic powiedzieć.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

Krystian Sobierajski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze