LCS: Elements pokonuje ROCCAT. Świetny MrRalleZ!

E-sport
LCS: Elements pokonuje ROCCAT. Świetny MrRalleZ!
@dailydot

Drużyna Elements wygrała z Team ROCCAT w drugim spotkaniu drugiego weekendu europejskich rozgrywek League Championship Series. Najlepszymi zawodnikami meczu są rezydenci bot lane'a Elements – MrRalleZ i Sprattel.

Drużyna ROCCAT zdecydowała się na dość nietypowy wybór na górną aleje. Fredy112, bo to on wybrał Zaca na topa, radził sobie dość dobrze przeciwko Steve'owi z Elements w początkowej fazie gry, ale pierwszy ace ze strony Elements odwrócił sytuacje. Pomimo tego, że drużynie ROCCAT udawało się momentami odwrócić sytuację (głównie za sprawą połączenia ultimate'ów Ryzego i Zaca), to MrRalleZ i Sprattel od trzydziestej minuty coraz bardziej się rozpędzali i udawało im się kontrolować przebieg całego spotkania.

 

Zawodnikom ROCCAT nie udało się powstrzymać Elements przed zabezpieczeniem barona w 40 minucie, ale chwile później zdołali zabić całą drużynę przeciwników. Na nic to się jednak zdało, bo wyrównany i emocjonujący mecz zakończył się w 49 minucie, gdy drużynie Elements – za sprawą bardzo dobrze wykonanego combo Alistara i Gnara – udało sie pokonać wszystkich zawodników ROCCAT i ostatecznie popchnąć linię w kierunku ich nexusa.

Michał Bogacz
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie