LCS: Team Vitality z kolejnym zwycięstwem

E-sport
@RIOT

Zawodnicy Team Vitality zwyciężyli w dzisiejszym spotkaniu LCS Europe z SPLYCE. Nukeduck i spółka, mają tym samym na swoim koncie już trzecie zwycięstwo w wiosennym splicie League Championship Series.

Czwarte spotkanie dzisiejszych zmagań europejskiego LCSa, spotkały się zespoły SPLYCE oraz Team Vitality. Od początku meczu, widać było sporą przewagę zawodników TV, którzy grali dużo pewniej od swoich przeciwników. Team Vitality skuteczniej sięgało po kolejne zabójstwa, do 20 minuty dzięki przewadze w „farmie” prowadząc wynikiem 4:1 z blisko 10 tysiącami złota przewagi na koncie.

Po kilku minutach do głosu doszli gracze SPLYCE zdobywając dwa kolejne fragi i obraz meczu uległ zmianie. Obydwa zespoły „oddaliły się” nieco od całej gry, unikając walk zespołowych, a wymuszanie presji na przeciwnikach zeszło na dalszy plan. Ostatecznie, skuteczniejsi w spotkaniu okazali się zawodnicy Team Vitality, którzy po rekordowych – patrząc na wiosenny split – 40 minutach spotkania, sięgnęli po zwycięstwo.

Już za chwilę, rozpocznie się ostatnie spotkanie dzisiejszego wieczoru – pojedynek między H2k Gaming a Fnatic!