Polki lepsze w rewanżowym meczu z Portugalią

W czwartek podczas zgrupowania w Portugalii Polki pokonały reprezentację tego kraju 1:0. Tym samym zrewanżowały się rywalkom za wtorkowy mecz, który zakończył się zwycięstwem Portugalek również 1:0

Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobyła w 70. minucie Nikol Kaletka, która zaledwie pięć minut wcześniej pojawiła się na boisku zmieniając Silvane Chojnowski. Kaletka zagrała również w pierwszym meczu tych drużyn, który Polski przegrały 0:1

Iwanow z Portugalii: Reprezentacja w… Fatimie

14 lutego Polki mają podjąć Islandię, a na przełomie lutego i marca wystąpią w turnieju na Cyprze. Rozegrają tam cztery spotkania. W grupie rywalkami będą Czeszki, Walijki i Finki. W drugiej grupie zagrają zespoły Włoch, Austrii, Irlandii i Węgier. Z jednym z nich zmierzą się podopieczne trenera Basiuka.

Portugalia - Polska 0:1 (0:0)

Bramka: Kaletka 70

Portugalia: Neide Simões - Rita Fontemanha, Sílvia Rebelo (83. Carole Costa), Mónica Mendes, Ana Borges - Jéssica Silva (70. Carolina Mendes), Vanessa Marques, Dolores Silva, Cláudia Neto (76. Amanda Costa), Suzane Pires (64. Solange Carvalhas) - Edite (64. Diana Silva).

Polska: Daria Antończyk - Aleksandra Sikora, Agata Guściora, Jolanta Siwińska, Natalia Chudzik - Natalia Pakulska, Evelyn Nicinski (73. Dominika Grabowska), Patrycja Balcerzak, Katarzyna Daleszczyk (90. Ewelina Kamczyk), Martyna Wiankowska - Silvana Chojnowski (65. Nikol Kaletka)